Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

Dokážeš to taky?

Florbal vyzva


S účinností od 5. 10 2020 se do odvolání pozasatvují veškeré tréninky a také účast na turnajích a zápasech.

Děkujeme za pochopení

Horse Power

Chtěli bychom vám oznámit, že se sezona 2020/2021 uskuteční. Pro bližší informace kontaktujte prosím DDM paní Lenku Kočí nebo trenéra Jardu Kočího.

 

V pátek 13. března se v podvečerních hodinách konalo mimořádné jednání Výkonného výboru Českého florbalu (VV). Jediným bodem byly dopady nově nastalé situace, kdy se z nařízení vlády ze čtvrtka 12. března 2020 nemohou kvůli riziku šíření nákazy nemocí COVID-19 konat mimo jiné žádné sportovní akce přesahující účast 30 osob, a tudíž nemohou být v nadcházejících dnech a týdnech odehrána žádná florbalová utkání. - Více čtěte zde >>>

Kvůli uzavření škol se do odvolání ruší veškeré tréninky.

Tým HorsePower

 

 

1.3.2020 Dorost

starsi zaci 19.1.2020Dnes se starší žáci zúčastnili turnaje v Kunraticích. Do prvního zápasu s Olympem jsme nastoupili s velkým odhodláním. Kluci bojovali, ale bohužel bylo vidět, že je to po měsíci pauzy první turnaj a navíc ne v úplně plné sestavě. Zápas jsme po špatných obraných zákrocích prohráli těsně 4:3. V druhém zápase nás čekal tým z Kunratic. Zápas odmakanej, kluci jezdili nahoru dolu. Bohužel jsme zápas prohráli 6:4. Ale čtyři góly jsme si v zásadě dali sami. V zápase o 5-6.místo nás čekali Wizards. Kluci byli nabuzení, opět bojovný výkon. Soupeř hrál ovšem velmi silově a mnohdy dost nečistě a rozhodčí nebyli úplně na naší straně. Zápas jsme nakonec po hře bez brankáře prohráli 5:2. Budem držet palce do dalších turnajů. Borci bojovat dál!!
Tomáš Budín

2020 01 18 elevovéDvaapadesát minut bez obdrženého gólu a napínavé finále – tak vypadal turnaj elévů v Rudné. Hned první utkání s Tatranem Střešovice naznačilo, že brankami se bude šetřit. A to i navzdory brzké trefě agilního Klímy při přesilovce. Hornopočernický tým vzápětí velkoryse ušetřil protivníka při trestném střílení a zahazoval jednu šanci za druhou. O další trefu si říkala zvlášť pěkná kombinace Svoboda – Mikolášková, po níž se míček odrazil od tyče. Střešovice se dostávaly do příležitostí sporadicky, ale mohlo se naplnit otřepané „nedáš – dostaneš“, v tomto případě „desetkrát nedáš – dostaneš“. Fotbalový výsledek už nicméně vydržel. Podobný scénář se dlouho opakoval v zápase s Rakovníkem, ve kterém Langer zařídil vedení a skóre 1:0 světelná tabule nabízela ještě dvě minuty před koncem. Pak se však do obrany Lokomotivy třikrát vřítil útočný expres z Horních Počernic a výhra 4:0 po zásazích Blaška, Svobody a Třešňáka znamenala finále se silným výběrem domácích. Ti prohrávali opět zásluhou Blaška, jenž si vysloužil pokřik z lavičky „Viky jede!“ Pak se ovšem navzdory statečnému výkonu celé obrany bohužel rozjela Rudná a otočila stav na 1:3. Klíma sice snížil, ale smolná branka po teči nohou sebrala naději na obrat. I tak to bylo povedené zakončení turnaje.
Štěpán Filípek

První trénink v novém roce úterý 7. ledna 2020

Prip vs rod
Přípravka vs. rodiče

Elev vs rodice
Elévové vs. rodiče

Mlzi vs rodice
Mladší žáci vs. rodiče

Stzi dor jun
Starší žáci, dorostenci a junioři