Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

26. 5. 2019 Kralupy OpenÚkol zněl jasně, přivézt z Kralup medaili. Po dlouhém dni se to nakonec našim borcům, narozdíl od našich hokejistů, podařilo a ukořistili bronz! 

Fotky zde>>>

Tymova1Nikoli triumfy, ale cenné zkušenosti přineslo poslední vystoupení elévů v sezoně, které se odehrálo v Čelákovicích. V prvním zápase proti Tatranu Střešovice přišel tým o lepší výsledek kvůli nepovedenému startu se třemi góly v úvodní minutě. Čestný úspěch zaznamenal Matěj Franěk, který suverénně proměnil trestné střílení: položil si brankáře a zavěsil k pravé tyči. Další šance bohužel zůstaly neproměněny, konečné skóre 1:11 mělo dle diváků alespoň jistou estetickou hodnotu. V utkání s Chodovem se tým výrazně zlepšil a inkasoval nešťastně poprvé až v oslabení. Litovat mohl nevyužitých příležitostí, zvláště trojice Hanzl, Sláma a Kubeš vyslala několik zajímavých pokusů. Prohru 0:7 nicméně ani oni ani spoluhráči neodvrátili. V závěrečném duelu s Black Angels Hornopočerničtí hráli a soupeř dával góly. Důsledností při jediné vstřelené brance prokázal Ondřej Svoboda, jenž snížil na nadějných 1:3. Pak ovšem protivník přidal přes tlak Horse Power další tři branky. I tak fanoušci hráče Horních Počernic vyprovodili potleskem a těší se na další sezonu.

Štěpán Filípek

23.3.2019 starší žáci

 

Mladsi záci 17 3 2019Dnes jsme vyjeli na turnaj do haly na Třebešín. Hned v prvním zápase nás čekal nepříjemný tým z Kobylis. Zápas to byl běhavý a náročný, protože se nám nedařilo trefit bránu a skórovat. Což byla vlastně předzvěst celého dnešního turnaje. Zápas po velkém boji skončil remízou 0:0. V druhém zapase nás čekali Wizards. Zápas to z pohledu diváka byl poměrně tvrdý. Soupeř dost osekával, nicméně nám se nedařilo zakončit. Nemohli jsme prostě trefit bránu a bez toho se góly dát nedají. I když jsme byli se soupeřem vyrovnaní, zápas jsme nakonec prohráli 3:1, což nás odsunulo na třetí místo v základní skupině a o boj o sestup. Po celém dni jsme tak nastoupili k poslednímu zápasu o udržení s týmem Bučis. V tomto zápase jsme měli od začátku navrch a soupeře jsme mačkali celý zápas. Začalo se konečně dařit a stříleli jsme i góly. Zápas jsme nakonec v tréninkovém tempu vyhráli 6:1. Skvělé. Jaké bylo naše rozčarování, když jsme zjistili, že Bučis jako pořadatel nepatřil do tohoto koše a my tak i díky vybojované výhře sestoupili. Doteď úplně tomuto systému nerozumím. Přijde mi to dosti zbytečné a pro všechny playery dosti demotivující. Tak snad se na příštím turnaji zadaří a půjdeme opět nahoru. Borci byl to dobrý výkon a my vám stále držíme palce. Bojovat.

Tomáš Budín

Společná fotka z Chodova po vítězných zápasech dorostu. Nagáno! :-)

Dorost 2019 03 17

Dejvice2Další bronz přidali elévové, tentokrát v Dejvicích. Hned v úvodu na nich nebyl nijak znát až nekřesťansky časně ranní termín zápasu a od první minuty bylo zřejmé, že zatrhnou Vikingům z Kobylis jakékoli myšlenky na výpravy do hornopočernické obrany. Suverénní výkon kazilo jen množství neproměněných šancí, včetně tří tyčí. Když však Šrůtek prolomil střeleckou smůlu, diváci kvitovali celkem čtyři pěkné góly včetně přesné střely Hanzla, rány ze vzduchu Kubeše a blafáku Voldřicha. Škoda jen inkasované branky půl minuty před koncem, která pokazila čisté konto. Ve druhém utkání s Vosami byl bohužel obrázek hry přesně opačný: hráči do jednoho představili nový herní styl „pochodový florbal“ a byli všude druzí. Poprvé soupeř bodnul už po deseti vteřinách, ještě v první minutě přidal druhý gól, opakovaně předvedl pěknou souhru při zakončení a vyhrál jednoznačně 7:1. V zápase o třetí místo s Benešovem však elévové zmobilizovali síly. Sami šli už ve 45. vteřině do vedení a opakovali drtivý tlak i výsledek z úvodního duelu. Třetí místo bylo povedenou tečkou.
Štěpán Filípek

ChodovTřetí místo vybojovali elévové na Chodově – a předcházely tomu pořádné přestřelky. Hned v prvním utkání proti Bohemians došlo v hale Jedenáctka na desítku v síti soupeře. Invaze na jeho polovinu začala hned v první minutě. Posléze protivník sice dokázal srovnat 2:2, ale následně pálili jen hornopočerničtí hráči, jakkoli by podle nejmenovaných expertů přítomných v hledišti neměli očekávat, že v bráně skončí každý pokus z vlastní poloviny. Ve druhém utkání s Mukařovem se skóre neustále přelévalo z jedné strany na stranu, o branky se vedle tradičních kanonýrů pěkně podělili další hráči z ofenzivy i obrany. Těsně před přestávkou tým bohužel inkasoval dvě branky během několika vteřin, a přesto, že ještě dvě minuty před koncem držel remízu 7:7, nakonec vítězství rozhodující trefou těžce urvala Traverza. Boj o umístění s Královým Dvorem byl gólově nejchudší, přinesl však povedený závěr a cenné vítězství 4:2.
Štěpán Filípek

9.2.2019 Starší žáci-2Aktualizováno

K dnešnímu turnaji bude jen krátký komentář. K prvnímu zápasu jsme nastoupili se Spartou. Do zápasu jsme se nemohli dostat. Jako bychom nechytli tempo a byli stále o krok pozadu. Na tabuli tak nakonec svítilo skóre 7:3 pro našeho soupeře. Ve druhém zápase to bylo o poznání lepší. Na soupeře z Kobylis jsme vlétli. Byl to zápas bojovný, plný zvratů ve skóre. Soupeř hrál velmi tvrdě a mnohdy asi ani nechtěl hrát balónek, ale naše kluky prostě jen trefit. Bylo s podivem, že nakonec nikdo nebyl zraněn. Zápas jsme po tahanicích vyhráli 6:5. V boji o 3/4 místo jsme nastoupili proti Wizzards. Zápas jsme prohráli 6:2 a obsadili tak konečné 4.místo.
Tomáš Budín

9.2.2019 Starší žáci