Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

Nové fotografie od Tomáše Budína s krátkým popisem průběhu turnajů.

24.10.2015 Starší žáci24.10.2015 Starší žáci na Spartě

Turnaj ve Vysočanech bylo z pohledu diváka trochu utrpení. Ač kluci hráli a bojovali, jakoby pro ně soupeřova branka zůstávala zakletá. První zápas s Bučisem tak prohráli 4:0. Druhý zápas byl již o trochu lepší, ale nakonec z toho byla prohra 7:3 s Black Angels. Kluci nakonec prohráli také poslední rozhodující zápas s Panthers a sestoupili do skupiny C. Snad to příště bude lepší...


31.10.2015 Dorost B31.10.2015 Dorost B - Zruč n. Sázavou

Za dorst B tentokrát nastoupila většina hráčů ze starších žáků. Kluků bylo celkově málo, takže byli všichni rádi, že se daly dohromady alespoň dvě pětky. Tyto dva zápasy byly opravdu zkušenost. Oba jsme prohráli a dokonce s nulou (Chodov, Kutná Hora). Musím říci, že kluci makali, bojovali, ale tentokrát bylo vidět, že ti chlápci na druhé straně hřiště jsou na tom proporčně lépe. Spousta jich byla větších něž já :( Dobrá zkušenost.


7.11.2015 Starší žáci7.11.2015 Starší žáci - Benešov

Turnaj v Benešově začal zápasem s týmem Chodova. Kluci po nevydařených střelách (všechno mimo bránu) prohrávali, až 3:1. Na poslední chvíli se ale zakousli a nakonce skóre srovnali na 3:3. Druhý zápas s Athletics začal velmi podobně. Nevím proč, ale pro kluky byla brána prostě malá. Naštěstí pochopili dríve než v prvním zápase, kdy je potřeba zabrat a vyhráli 5:3, což nás poslalo do finále a hru o postup. Poslední zápas byla velká tahanice. Ještě minutu a půl před koncem jsme prohrávali 3:2. Pak jsme po rychlé akci vyrovnali a zápas byl ukončen remizou. Bohuže na nájezdy se nám příliš nedařilo a finále jsme prohráli. Byl to dobrý turnaj. Pokud na dalším turnaji trefíme 50% ran na bránu, tak máme postup jistý.