Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

Turnaj "odřených uší" a vítězná víkendová bilance tří našich družstev.

ElévovéTurnaj v Čelákovicích se hrál nezvykle až v odpoledních hodinách. Chlapci i přes pochmurné a deštivé počasí, které panovalo venku, nastoupili v dobré náladě a zdravě odhodlaní. To se projevilo hned první zápas, kdy kluci celkem hladce převálcovali družstvo Kunratic 5:2.
Do druhého zápasu jsme šli trochu sebevědomě a lehkovážně a to se vymstilo. Zprvu jsme sice s Vikingama z Kobylis drželi krok, ale pak se nám po nešťastně inkasovaných dvou gólech manko nepovedlo dohnat a zápas skončil 1:3.
Štěstí nás tento den i tak neopustilo. Družstva naší skupiny měla stejný počet bodů a díky vysoké výhře v prvním zápase hrálo skóre v náš prospěch a my postoupili s "odřenýma ušima" do finále s velice silným a ambiciózním mančaftem BLACK ANGELS 2005, který tento turnaj nasázel soupeřům po osmi gólech.
Kluci se tentokrát semkli a do finále turnaje vstoupili zodpovědně s touhou vyhrát a navázat na vítězství starších žáků A, kteří ten den rovněž vyhráli turnaj. Silného soupeře se hoši nezalekli a bojovali jako lvi. Napínavý finálový zápas i po neproměněném nájezdu, kluci vyhráli těsně 2:1 a udělali tak obrovskou radost nejen přítomným rodičům a fanouškům, ale hlavně trenérovi Jardovi.
Celý tým zaslouží pochvalu za bojovnost, zvlášť pak Kája Kicherer, který dohrál turnaj do konce i přes bolestivé a krvavé zranění v puse, po srážce se soupeřem v druhém zápase.

Vítězný víkend završili v neděli starší žáci B, rovněž vítězstvím v turnaji. Gratulujeme!

K.K.