Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

4.2.2017 Mladší žáci Kutná HoraNa turnaji v Kutné Hoře chyběla řada klíčových hráčů a tak tíha obhajoby vítězství z minulého turnaje dolehla především na kluky, kteří nemají ještě mnoho odehráno. Do zápasů tedy nastoupili s tím, že nemají co ztratit a pokusí se o co nejlepší výsledky.
1.zápas s Technology Florbal MB Blue Mladá Boleslav skončil po skvělém výkonu 1:1, kdy se výsledek nepodařilo zvrátit ani při přesilovce v poslední minutě zápasu.
2.zápas s FBC Říčany bílí. V tomhle zápase se kluci opět bili jako lvi, ale mužstvo z Říčan bylo lepší, a jak se říká, hlavou zeď neprorazíš, tudíž byl konečný výsledek 0:4.
3. zápas - Sokol Rudná. Poslední zápas o udržení ve skupině byl jednoznačná záležitost. Kluci už byli sice znavení “průběžným” střídáním, ale na jejich výkonu to znát nebylo. Posledního soupeře si “vychutnali” a vyklepli ho 7:0.
I když by se mohlo podle výsledku zdát, že byl poslední turnaj neúspěšný, je třeba kluky pochválit za chvílemi až heroický výkon. Bylo na nich vidět, že je hra baví a pobavila i oko diváka. Přesto, že na turnaji hráli i méně zkušení hráči, byl jejich výkon obdivuhodný a nemusí se za něj vůbec stydět.