Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

11. 11. 2018 – Elévové – KobylisyNaprosto vyrovnaný zápas s ambiciózními Black Angels nebo nevídané čtyři góly při power play soupeře přinesl návrat elévů do 1. koše. Angels byli hned první výzvou, prosadili se až v 6. minutě po několika šancích Horse Power. Za tři minuty přidali druhou trefu, ovšem to bylo vše. Adam Kubín pak pěkně umístěnou střelou k pravé tyči snížil a nechybělo mnoho, aby zápas skončil remízou. Proti Chodovu šel tým dík Oliveru Voldřichovi do vedení, jenže rozhodla gólová smršť na konci prvního a na začátku druhého poločasu. Nebýt několika neproměněných vyložených příležitostí, a dokonce tyče, mohlo být skóre mnohem příznivější. Ujaly se alespoň střely Karla Slámy a znovu Kubína, které zmírnily prohru na 3:5. V závěrečném duelu s Vosami se oba týmy přetahovaly o vedení, ovšem trefa Matěje Kubeše z úctyhodné dálky znamenala definitivní zlom. Soupeř se za stavu 2:4 dvě a půl minuty rozhodl vyzkoušet power play a dohrát tak zbytek duelu. Výsledkem byly hned čtyři góly v jeho síti a drtivé skóre 2:8.