Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

První trénink v novém roce úterý 7. ledna 2020

Prip vs rod
Přípravka vs. rodiče

Elev vs rodice
Elévové vs. rodiče

Mlzi vs rodice
Mladší žáci vs. rodiče

Stzi dor jun
Starší žáci, dorostenci a junioři

 

Celakovice1Minutu a půl krátký výpadek sebral elévům třetí místo v domácím prostředí v Čelákovicích. Sobotní turnaj otevřeli utkáním s pražskou Dvojkou, v němž se zprvu skóre přelévalo ze strany na stranu. Od chvíle, kdy tým Horních Počernic vsítil čtvrtý gól, však bylo o vítězi rozhodnuto. Po bohaté mikoláškovské nadílce nakonec na světelné tabuli svítil stav 6:3. Druhý zápas s Kunraticemi nabídl jiný obrázek hry. Přesto první inkasovaná branka přišla až těsně před přestávkou. Po ní ovšem následovaly dva góly ze šatny. Hornopočerničtí propásli šanci snížit a Kunraticím dovolili skórovat ještě třikrát. V závěrečném boji o 3. místo mohl svádět k podcenění fakt, že Králův Dvůr početně připomínal spíš Dvoreček. Duel začal v poněkud líném tempu, přesto branky Langera a Svobody během patnácti vteřin znamenaly komfortní vedení. Když už se zdálo, že se ho podaří uhájit, těsně před koncem se rozplynul. V samostatných nájezdech pak prokázal větší šikovnost bojovný soupeř a urval třetí pozici pro sebe. „Je to pro všechny poučení, že je potřeba hrát až do úplného konce,“ konstatoval na tiskové konferenci trenér Jaroslav Kočí.

Štěpán Filípek

 Turnaj Radlice_st.žáci_8.12.2019Dnes jsme se zúčastnili turnaje v Radlicích. První zápas jsme hráli s týmem z Vinohrad. První polovinu zápasu jsme tak trochu prospali a prohrávali jsme 3:0. Pak se kluci rozběhali a začali manko stahovat. Bohužel jsme i nějaké další góly dostali, tak byl nakonec výsledek 5:3 pro Vinohrady. Do druhého zápasu jsme šli s Wizards. Abychom neskončili ve skupině třetí, museli jsme vyhrát o pět gólů, takže jsme do toho šli se značným rizikem brzké hry bez gólmana. Kluci bojovali, snažili se, ale nakonec jsme prohráli 7:5. Čekal nás zápas o sestup s Black Angels. Byl to vyrovnaný bojovný zápas. Bohužel se nám dařilo méně, než soupeři. Takže jsme nakonec prohráli 3:1. Borci soustřeďte se na další turnaj. Držíme palce.
Tomáš Budín

DSCN0752Pikantním derby s ORKA Čelákovice vyvrcholil elévům turnaj v Benešově. Cestu k němu otevřel zápas s Chodovem: i přes typické neduhy prvního, ranního duelu hornopočernický tým udržel cenné čisté konto, dvakrát způsobil před bránou soupeře hotovou Klímatickou krizi a i díky gólu Třešňáka si připsal výhru 3:0. Před utkáním s domácím výběrem došlo k úspěšnému pokusu pošťouchnutím rozhodit brankáře, shodou okolností bohužel vlastního, a od 19. vteřiny v hale ZŠ Jiráskova přišlo temno v podobě šesti inkasovaných branek, zpravidla zblízka. O čestný úspěch proti tvrdě hrajícímu protivníkovi se postarala Mikolášková, jež tak korunovala svůj statečný výkon. Na hře obou celků ve střetnutí o bronz byla zprvu znát dlouhá pauza. Po výpadku časomíry a zjevně i koncentrace se ujal vedení remízový specialista z Čelákovic, ale víc už mu obrana nedovolila, a šance byly naopak k vidění na druhé straně. Ofenzivní orkán ve středu Čech pak spustil Durda, který dvěma góly otočil skóre a zařídil vítězství.

Štěpán Filípek

HPflorbal_přípravka_Barrandov 16.11.2019

Foto1aSkvěle vygradovaný turnaj mají za sebou elévové v hale Na Balkáně. V úvodním zápase šli
Vikingové z Kobylis do vedení, ale Horse Power vynahradili výškový deficit jinými zbraněmi a
Blaško jejich brankářku překonal ukázkovým gólem do šatny 17 vteřin před přestávkou. Poté se oba
týmy rozhodly diváky dalšími trefami nerozptylovat. „Brzký zápas od desíti hodin se podepsal na
unavené střelbě,“ analyzoval utkání trenér Aleš Zetek. Do dalšího duelu Nehvizdy vyslaly převážně
dívčí tým, ovšem rovnoprávnost ve skóre dlouho nevydržela. Hráči i fanoušci Počernic to rozjeli
jako balkánská dechovka a výsledkem bylo čisté konto a vítězství na hřišti i v hledišti. „Po energií
oplývající svačině jsme zamkli bránu a sami dali pět gólů,“ kvitoval Zetek. Vrcholem bylo finále
s Bohemians, skutečná zkouška nervů a přetahovaná na hřišti a téměř i na tribuně. „Po ještě větší
svačině jsme se postavili ještě většímu týmu,“ zhodnotil situaci Zetek. Hornopočerničtí borci
soupeře zaskočili a vedli už 2:0, „klokani“ si ovšem začali zle vyskakovat a smolným gólem
vyrovnali. Ještě v poslední vteřině mohli strhnout vítězství na svou stranu Horse Power, ale přece
jen došlo na nájezdy. V nich Bohemians dvakrát ztroskotali a Svoboda a opět Blaško zajistili cenný
triumf. „Věřil jsem, že nájezdy, do kterých jsme zápas dotáhli urputnou obranou, zvládneme – a
dokázali jsme to!“ těšilo kouče Zetka.

Další fotky a videa ke stažení zde>>>

Štěpán Filípek

19.10.2019

28.9.2019 Dorost