ChodovTřetí místo vybojovali elévové na Chodově – a předcházely tomu pořádné přestřelky. Hned v prvním utkání proti Bohemians došlo v hale Jedenáctka na desítku v síti soupeře. Invaze na jeho polovinu začala hned v první minutě. Posléze protivník sice dokázal srovnat 2:2, ale následně pálili jen hornopočerničtí hráči, jakkoli by podle nejmenovaných expertů přítomných v hledišti neměli očekávat, že v bráně skončí každý pokus z vlastní poloviny. Ve druhém utkání s Mukařovem se skóre neustále přelévalo z jedné strany na stranu, o branky se vedle tradičních kanonýrů pěkně podělili další hráči z ofenzivy i obrany. Těsně před přestávkou tým bohužel inkasoval dvě branky během několika vteřin, a přesto, že ještě dvě minuty před koncem držel remízu 7:7, nakonec vítězství rozhodující trefou těžce urvala Traverza. Boj o umístění s Královým Dvorem byl gólově nejchudší, přinesl však povedený závěr a cenné vítězství 4:2.