Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

Dejvice2Další bronz přidali elévové, tentokrát v Dejvicích. Hned v úvodu na nich nebyl nijak znát až nekřesťansky časně ranní termín zápasu a od první minuty bylo zřejmé, že zatrhnou Vikingům z Kobylis jakékoli myšlenky na výpravy do hornopočernické obrany. Suverénní výkon kazilo jen množství neproměněných šancí, včetně tří tyčí. Když však Šrůtek prolomil střeleckou smůlu, diváci kvitovali celkem čtyři pěkné góly včetně přesné střely Hanzla, rány ze vzduchu Kubeše a blafáku Voldřicha. Škoda jen inkasované branky půl minuty před koncem, která pokazila čisté konto. Ve druhém utkání s Vosami byl bohužel obrázek hry přesně opačný: hráči do jednoho představili nový herní styl „pochodový florbal“ a byli všude druzí. Poprvé soupeř bodnul už po deseti vteřinách, ještě v první minutě přidal druhý gól, opakovaně předvedl pěknou souhru při zakončení a vyhrál jednoznačně 7:1. V zápase o třetí místo s Benešovem však elévové zmobilizovali síly. Sami šli už ve 45. vteřině do vedení a opakovali drtivý tlak i výsledek z úvodního duelu. Třetí místo bylo povedenou tečkou.