Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

Celakovice1Minutu a půl krátký výpadek sebral elévům třetí místo v domácím prostředí v Čelákovicích. Sobotní turnaj otevřeli utkáním s pražskou Dvojkou, v němž se zprvu skóre přelévalo ze strany na stranu. Od chvíle, kdy tým Horních Počernic vsítil čtvrtý gól, však bylo o vítězi rozhodnuto. Po bohaté mikoláškovské nadílce nakonec na světelné tabuli svítil stav 6:3. Druhý zápas s Kunraticemi nabídl jiný obrázek hry. Přesto první inkasovaná branka přišla až těsně před přestávkou. Po ní ovšem následovaly dva góly ze šatny. Hornopočerničtí propásli šanci snížit a Kunraticím dovolili skórovat ještě třikrát. V závěrečném boji o 3. místo mohl svádět k podcenění fakt, že Králův Dvůr početně připomínal spíš Dvoreček. Duel začal v poněkud líném tempu, přesto branky Langera a Svobody během patnácti vteřin znamenaly komfortní vedení. Když už se zdálo, že se ho podaří uhájit, těsně před koncem se rozplynul. V samostatných nájezdech pak prokázal větší šikovnost bojovný soupeř a urval třetí pozici pro sebe. „Je to pro všechny poučení, že je potřeba hrát až do úplného konce,“ konstatoval na tiskové konferenci trenér Jaroslav Kočí.