Horse Power slide IMG_1265 IMG_1268 IMG_1616 IMG_1639 IMG_1644 IMG_1675 IMG_1922 IMG_2209 IMG_2251 IMG_5887 IMG_6100 IMG_8383 IMG_8510

Přípravka

(7 - 8 let)

balonek Turnaje 
balonek Soupiska 

Elévové

(9 - 10 let)

balonek Turnaje 
balonek Soupiska 

Mladší žáci

(11 - 12 let)

balonek Turnaje
balonek Soupiska

Starší žáci

(13 - 14 let)

balonek Turnaje
balonek Statistiky

Dorost

(15 - 16 let)

balonek Turnaje 
balonek Statistiky 

Junioři

(17 - 18 let)

balonek Turnaje
balonek Statistiky

Co s sebou na turnaj!

Kartičku pojištěnce, občanku

Pití, svačinu, sálové boty, florbalku, balónek, dres, trenky, stulpny.

Doprava vlastní. Dostavit se na místo vždy 45 min před prvním zápasem.

Délka turnaje je zpravidla od 8:00 do 16:30.

Důležité!

Před každým turnajem si termíny a místo konání raději překontrolujte na stránkách ČFbU. Srazy jsou vždy 45 minut před prvním zápasem našeho týmu. Unie často termíny či místo konání změní na poslední chvíli bez předchozího upozornění a není v našich silách každodenní kontrola. Děkujeme za pochopení. 

Pro rychlý přehled o turnajích doporučujeme OFICIÁLNÍ APLIKACI ČESKÉHO FLORBALU, kde jsou termíny, časy a místa turnajů dříve, než na stránkach ČFbU.

Camp 2018 Liberec

TRIKA SOUSTŘEDĚNÍ 2018

 

Informace o letním florbalovém soustředění, které proběhne od 4. 8. do 11. 8. 2018 opět v Liberci pod Ještědem.

Více zde >>>

Termíny příštích turnajů - jaro 2018


Přípravka
Jaro dohráno


Elévové
Jaro dohráno


Mladší žáci
Jaro dohráno


Starší žáci
Jaro dohráno


Dorost
Jaro dohráno


Junioři
Jaro dohráno


Aktualizováno: 9. 5. 2018


 


IMG 2464 web

Klidné svátky vánoční a hodně štěstí a zdraví do nového roku vám za tým Horse Power přeje Jarda Kočí.

Fotky ze zápasu mladších žáků a otců si můžete prohlédnout zde>>>

15.12.2015 mladší žáci vs. otcové

Fotky ze zápasu dorostenců proti juniorům nám opět poskytla Lucka Zadáková a prohlédnout si je můžete zde>>>

14.12.2015 dorostenci vs. junioři

Nové fotky od nejpilnější fotografky Lucky Zadákové ze zápasu elévů a otců z 15.12.2015 si můžete prohlédnout zde>>>

15.12.2015 elévové žáci vs. otcové

Fotky ze zápasu starších žáků a otců ze 14.12.2015 si můžete prohlédnout zde>>>

14.12.2015 starší žáci vs. otcové

A fotku rozhodčích všech zapasů zde>>>

Rozhodčí

12.12.2015 Čelákovice

Fotky od Lucky Zadákové z posledního turnaje mladších žáků, kde naši borci obsadili druhé místo.

Elévové_Kotlářka_21.11.2015Turnaj na Kotlářce jsme začali s týmem Athletics. Po bojovné výkonu, ale poměrně málo střelách jsme soupeři podlehli 3:1. Druhý zápas jsme šli na Spartu. Bylo vidět, že kluci si na tohoto soupeře věří a tak do toho šlapali od začátku do konce, co bylo v jejich silách. Ještě krátce před koncem jsme vyhrávali jedna nula. Brankář nás držel skvělými zákroky. Pak ale minutu před koncem přišla dalekonosná skákavá střela a soupeř srovnal na konečných 1:1, což nás nakonec katapultovalo do zápasu o záchranu. Tato Sparta nakonec slavila postup. V posledním zápase na nás čekala zase Sparta. Tam už kluci neponechali nic náhodě a pohlídali setrvání ve skupině výsledkem 4:1. Gratulace kluci a příště opět stejně bojovně jako dnes.

Text & foto Tomáš Budín

ElévovéFotky ze smolného turnaje mladších žáků, kde se klukům nepodařilo vyhrát žádný ze zápasů a skončili tak na posledním místě si můžete prohlednout v galerii nebo zde >>>

Turnaj "odřených uší" a vítězná víkendová bilance tří našich družstev.

ElévovéTurnaj v Čelákovicích se hrál nezvykle až v odpoledních hodinách. Chlapci i přes pochmurné a deštivé počasí, které panovalo venku, nastoupili v dobré náladě a zdravě odhodlaní. To se projevilo hned první zápas, kdy kluci celkem hladce převálcovali družstvo Kunratic 5:2.
Do druhého zápasu jsme šli trochu sebevědomě a lehkovážně a to se vymstilo. Zprvu jsme sice s Vikingama z Kobylis drželi krok, ale pak se nám po nešťastně inkasovaných dvou gólech manko nepovedlo dohnat a zápas skončil 1:3.
Štěstí nás tento den i tak neopustilo. Družstva naší skupiny měla stejný počet bodů a díky vysoké výhře v prvním zápase hrálo skóre v náš prospěch a my postoupili s "odřenýma ušima" do finále s velice silným a ambiciózním mančaftem BLACK ANGELS 2005, který tento turnaj nasázel soupeřům po osmi gólech.
Kluci se tentokrát semkli a do finále turnaje vstoupili zodpovědně s touhou vyhrát a navázat na vítězství starších žáků A, kteří ten den rovněž vyhráli turnaj. Silného soupeře se hoši nezalekli a bojovali jako lvi. Napínavý finálový zápas i po neproměněném nájezdu, kluci vyhráli těsně 2:1 a udělali tak obrovskou radost nejen přítomným rodičům a fanouškům, ale hlavně trenérovi Jardovi.
Celý tým zaslouží pochvalu za bojovnost, zvlášť pak Kája Kicherer, který dohrál turnaj do konce i přes bolestivé a krvavé zranění v puse, po srážce se soupeřem v druhém zápase.

Vítězný víkend završili v neděli starší žáci B, rovněž vítězstvím v turnaji. Gratulujeme!

K.K.

Turnaj Kobylisy_st_žáci_B_23.11.2014Turnaj v Kobylisích pro nás začal výborně vyhráli jsme 5:4. Byla to ale výhra vydřená, navzdory rozhodčím, jejichž rozhodování nemělo s férovou hrou mnoho společného. Druhý zápas s Athletics byl poměrně vyrovnaný. Bohužel jsme darovali soupeři dvě branky nedůraznou obrannou hrou a prohráli jsme 2:1. Poslední zápas o umístění jsme pak pěknou kombinační hrou a pohledným florbalem zakončili vítězstvím 9:1. Takže opět třetí místo. Myslím, že nastal čas to posunout zase o kus dál .... tak snad příště ...

Foto & text: Tomáš Budín

 

Byl to vyrovnaný boj (17 : 17), který nakonec dotáhli na nájezdy do výtězného konce mladší žáci.

Turnaj Brandýs

Fotky zde >>