Pití, svačinu, sálové boty, florbalku, balónek, dres, trenky, stulpny.

Doprava vlastní. Dostavit se na místo vždy 45 min před prvním zápasem.

Délka turnaje je zpravidla od 8:00 do 16:30.

Důležité!

Před každým turnajem si termíny a místo konání raději překontrolujte na stránkách ČFbU. Srazy jsou vždy 45 minut před prvním zápasem našeho týmu. Unie často termíny či místo konání změní na poslední chvíli bez předchozího upozornění a není v našich silách každodenní kontrola. Děkujeme za pochopení.

Pro rychlý přehled o turnajích doporučujeme OFICIÁLNÍ APLIKACI ČESKÉHO FLORBALU, kde jsou termíny, časy a místa turnajů dříve, než na stránkach ČFbU.

Camp 2018 Liberec

TRIKA SOUSTŘEDĚNÍ 2018

Informace o letním florbalovém soustředění, které proběhne od 4. 8. do 11. 8. 2018 opět v Liberci pod Ještědem.

Aktualizováno: 9. 5. 2018

Sportovní prohlídku po nás požaduje Česká florbalová unie na základě vyhlášky Ministerstva školství o sportovcích, kteří se účastní soutěžních utkání.

Bez sportovní prohlídky nelze k soutěžním utkáním nastoupit! Potvrzení od praktického lékaře o zdravotní způsobilosti nelze použít.

Rodiče si musí  prohlídku zařídit sami a její výsledek oskenovaný, odeslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Prosím, kdo to nestihl do konce října 2016, ať tak učiní co nejdříve!
E-mail: Do předmětu napsat ročník, jméno, sezónu - př. 2001, Ruda Novák, 2016/2017
            Oskenované výsledky přiložte jako soubor (originál si uschovejte)

Níže je několik odkazů na sportovní lékaře.

Vím že je to komplikace, ale jde o zdraví vašich dětí.

J. Kočí

26.9.2015 ČelákoviceFKB Vosy Praha B s nimiž jsme hráli první zápas, přijeli pouze s šesti hráči, z nichž byla jedna dívčina. Nabízela se tedy šance, že kvůli nemožnosti vystřídání jejich tým naši kluci "uběhají" a zápas bude probíhat hladce. Vosy však nechtěli dát svou kůži lacino a tak se jim dařilo naše vedení vždy pomalu snižovat. V závěru jim ale nakonec, i díky zranění jednoho z jejich hráčů, došly síly a kluci tak zvítězili 6:3.

FBC Kralupy n/V - Kralupští borci to už byl trochu jiný kalibr. Z počátku na nás vletěli a v prvních několika minutách jsme prohrávali o dva góly. Potom jakoby naše kluky polila živá voda a pěknými kombinacemi skóre srovnali. V druhé půli jim zase trochu spadl řemen, čehož kralupští využili a zvýšili opět na 4:2. Přestože se kluci bili jako lvi, o čemž svědčí i dvě vyloučení na naší straně, výsledek se nám už  zkorigovat nepodařilo.

Na třetí a poslední zápas na nás vyšel soupeř FBC Říčany, který se rovněž potýkal s nedostatkem hráčů a měli pouze jednoho střídajícího k dispozici. První gól padl do naší branky po nepovedeném střídání, ale počerničtí zanedlouho skóre srovnali. Stav 1:1 vydržel celkem dlouho, ale po nešťastné teči Káji Kicherera do vlastní branky soupeř opět zvýšil. To bylo od kluků z Říčan vše. Ve zbylých minutách zápasu převzali otěže hry naši kluci a dohráli utkání do vítězného konce 4:2 a obsadili na turnaji pěkné třetí místo.

Gratulujeme.

Foto & text: Karel Kicherer

19.9.2015 Starší žáciK prvnímu turnaji asi není moc co říkat. Byl první :). V prvním zápase jsme jasným výborným výkonem přejeli Kladno. Sice pouze 2:1, ale bojovný, běhavý výkon. V druhém zápase se Spartou jsme ještě v první půli drželi krok, ale pak aktivita začala upadat a byla z toho prohra. No a v zápase o třetí místo jsme byli už na dně. Takže hoši trochu potrénovat a ono to půjde.

Text a foto: Tomáš Budín

IMG 1746Pokud máte zájem přidat se k našemu týmu Florbal HorsePower Horní Počernice, níže na odkazu je ke stažení formulář k vyplnění základních informací pro trenéra. Po vyplnění jej prosím pošlete mailem na adresu uvedenou ve formuláři. Následně dostanete další informace co a jak. Do našeho týmu přijímáme hráče od 6 do 18 let.